SPECIAL PRICES DO -60%
SPRAWDŹ >>

JAK DOKONAĆ BEZPŁATNEGO ZWROTU PRZEZ INPOST?


Opcja darmowego zwrotu dedykowana jest klientom, którzy zrealizowali zakupy ze swojego konta w naszym sklepie. Żeby skorzytać z tej opcji skontaktuj się z nami mailowo kontakt@marsala-butik.pl w tytule maila wpisująć ZWROT + numer zamówienia, a w treści informacje który konkretnie produkt/produkty chcesz zwrócić oraz numer najbliższego paczkomatu InPost z którego kurier odbierze paczkę.

Produkty zakupione jako gość nie podlegają pod darmowy zwrot - w takim przypadku we własnym zakresie należy odesłać towar. 

Pamiętaj, aby do paczki zwrotnej dołączyć formularz odstąpienia od umowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej na samym dole w zakładce REKLAMACJE I ZWROTY (może być on napisany odręcznie, jeżeli nie ma możliwości wydruku). 


POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY MARSALA-BUTIK.PL


Będąc Konsumentem ma Pan/Pani prawo odstąpić od niniejszej umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia złożonego na piśmie, wysłanego wraz ze zwracanym towarem bezpośrednio na adres: ul. Legionów 100, 42-200 Częstochowa. Zgodnie z art. 30 ust 3 Ustawy o prawach konsumenta.

Formularz odstąpienia od umowy znajduje się na naszej stronie internetowej marsala-butik.pl/reklamacje-i-zwroty W przypadku braku możliwości druku, dokument można spisać odręcznie.


FORMULRZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY NALEŻY DOŁĄCZYĆ DO PACZKI ZWROTNEJ.


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą.

Jest Pan/Pani zobowiązany do zwrotu zakupionego towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni licząc od dnia w którym Pan/Pani poinformował o odstąpieniu od umowy. Towar należy zwrócić bezpośrednio na podany adres Sklepu Marsala ul. Legionów 100,  42-200 Częstochowa, w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, z wszystkimi częściami towaru (metki itp). Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Nadawca. Sklep nie przyjmuje paczek na koszt adresata, za pobraniem oraz przesyłek nadanych do paczkomatu.

Towar niebędący pełnowartościowym towarem, noszący ślady użytkowania, zostanie odesłany niezwłocznie do Nadawcy - zwrot zostanie nieuznany.

W przypadku odstąpienia od umowy Sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwróci Panu/Pani wszystkie otrzymane płatności, w tym najtańszy koszty dostarczenia Towaru poniesiony podczas składania zamówienia (w momencie zwrotu wszystkich rzeczy z paragonu / zamówienia). Jeżeli wybrali Państwo sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy - zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep wówczas Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych, dodatkowych kosztów.

Zwrot płatności zostanie dokonany przez Sklep przy użyciu tego samego sposobu zapłaty, jakiego użyli Państwo podczas składania zamówienia. W przypadku gdy nie będzie to możliwe, Sklep skontaktuje się z Państwem w celu uzgodnienia innego sposobu zwrotu pieniędzy. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem.

 

 

ZWROTY

Zwrot należy wysłać na adres:
MARSALA
ul. Legionów 100
42-200 CzęstochowaREKLAMACJE

Reklamację należy wysłać na adres:
MARSALA
ul. Legionów 100,
42-200 CzęstochowaWYMIANY

Wymianę należy wysłać na adres:
MARSALA
ul. Legionów 100,
42-200 Częstochowa
Zwracany towar należy odpowiednio zabezpieczyć i zapakować oraz odesłać na ww. adres. Przesyłki wysyłane do nas w formie "za pobraniem" , nadane do paczkomatu nie będą odbierane.