nowość
Produkt niedostępny
Koszula typu oversize w paski w kolorze CREAM - GARNET
Warianty:

Zamówienie otrzymasz za 2-4 dni robocze

Szyjemy specjalnie dla Ciebie :)

Opis

Koszula o kroju oversize wykonana z bawełny w kolorze ecru, w paski w kolorze zielonym. .  Model z  klasycznym kołnierzem, długimi rękawami zakończonymi mankietami. Z przodu kieszonka.  Całość zapinana na napy . Z tyłu na plecach poprzeczne przeszycie. 

Koszula przeznaczona do noszenia w formie kurtki, czy katany. Pozwala zamienić każdy zestaw w niebanalną stylówkę, która perfekcyjnie współgra z masywnymi workerami, czy subtelnymi botkami na obcasie. Luźny krój pozwala na wykorzystanie jej zarówno w połączeniu z t-shirtem, jak i ciepłą bluzą, czy swetrem. Odpowiednia dla każdego typu sylwetki!

Skład: 83% Bawełna, 17% Len

Gramatura dzianiny : 445g/ m²

Więcej informacji

Wysyłka w 1-2 dni roboczeNie
Producent: MARSALA Anna Nabiałek
Adres: ul. Legionów 100
Kod pocztowy: 42-200
Miejscowość: Częstochowa
Kraj: Polska
NIP: PL9492116025
Adres e-mail: kontakt@marsala-butik.pl
Numer telefonu: +48 533 948 333

Opinie

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Dodaj opinię
Napisz recenzję produktu
cross

Przyjęliśmy Twoją recenzję. Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu, Twoja opinia będzie widoczna dla innych użytkowników.